Mycí stroje – profi technika

Clear World – Rotowash = nejefektivnější čištění

rotowash

CW – Rotowash je velice účinný stroj a zároveň také efektivním pomocníkem při čištění těch nejnáročnějších povrchů. Jeho předností  je, že při práci s vodou, jsou vyčištěné povrchy během několika málo vteřin suché. Stoj je vybaven kolečky, a proto při užívání jezdí hladce po podlaze bez použití velké námahy při jeho ovládání. Je tedy ideálním pomocníkem pro ženy. Principem čištění, jsou dva protisměrně se točící kartáče, které nahrazují namáhavé a zdlouhavé ruční kartáčování (viz. obrázek). Uprostřed těchto kartáčů je sběrný válec, který odvádí nečistoty do sběrné nádoby a tím se nečistota neposouvá dále. Při tomto postupu čištění je umožněno rychlé a efektivní čištění všech druhů povrchů i velmi silně znečištěných a to za mnohem kratší dobu, než standartním způsobem. Proto právě Rotowash je ideálním pomocníkem při čištění velkých ploch.
Díky speciálnímu uložení kartáčů, si tento stroj dokáže poradit s nerovností podlah, a také s protiskluzovým povrchem. Vhodný k čištění povrchů: dlažby, linolea, koberců, betonu, pryskyřicových podlah, kovových plátů, lakovaných dřevěných materiálů…

rotowash_letakrotowash_tab

Navštivte speciální produktovou stránku ROTOWASH >>
rotowash

Rotowash při práci. A výsledek!

Čistící enzym Enz7

Co je Enz7?

Enz7 je čistící enzym, který byl speciálně navržen, pro čištění koberců, čalounění a silně znečištěných povrchů. Lze jej ale použít na téměř všechny materiály, včetně tkanin a textilií. Je ekologický, netoxický, nekorozivní, bez povrchově aktivních látek, biologicky odbouratelný. Odpadní voda je neutrální. Proto je zcela neškodný. Enz7 se vyrábí v práškové formě a je uřčen jak k ručnímu, tak i strojovému čištění.

Kde a na co ho lze použít?

Používá se všude tam kde, je potřeba velmi efektivně a ekologicky očistit povrchy od různých organických znečištění. Kdekoli, kde dochází k manipulaci s potravinami, tuky, oleji, sazemi a dalšími organicky znečišťujícími látkami a kde bývá problémem s jejich odstraněním. Například na solární zařízení, sklo, podlahy, stěny, stropy, dlaždice, okenní a dveřní rámy, radiátory, eskalátory, zábradlí, výtahy, plastové povrchy, nerezové povrchy, koberce, čalounění, digestoře, filtry na tuky, trouby, nerezová ocel všeho druhu, nádobí, pracovní desky, servírovací vozíky, žaluzie, markýzy, rolety, fasády, zahradní nábytek, terasy, čluny, karavany, na odmašťování a čištění strojů, atd. Čistí bez zbytků (bez mazlavého filmu na povrchu). Používá se v restauracích, hotelech, komerčních kuchyních, dílnách, školách, školkách, domovech důchodců, v potravinářském i strojním průmyslu – apod. Odstraní – colu, ovocné šťávy, bílkoviny, oleje, tuky, zbytky potravin, plísně, krev, zbytky hmyzu, saze, nikotin………
Na co byste měli dbát při čištění s Enz7? Při čištění pomocí Enz7 není potřeba použití speciálních bezpečnostních a ochranných pomůcek. Přípravek je nedráždivý a netoxický. Je veden v třídě ohrožení č. I tudíž s produktem je manipulace bezproblémová i pro nekvalifikované osoby.

Kolik množství Enz7 je potřeba?

Enz7 se rozmíchá v horké vodě (asi 40-60 ° C) např. v láhvi s rozprašovací hlavicí.

Pro 1 litr – 20 gramů prášku, což odpovídá zhruba ½ odměrky.

Pro větší množství se doporučuje: do 3 litrů 20 – 40 gr. do 5 litrů 50 – 60 gr. do 10 litrů 60 – 100 gr. do 50 litrů 100 – 150 g. do 100 litrů 150 – 200 g.

Použít lze po rozpuštění i za studena, stabilita roztoku je až 48 h.

Leták ke stažení v PDF – ZDE

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu webu CLEARWORLD jsou bez písemného souhlasu společnosti Clear World s.r.o. zakázány!